Har skruvat moppe i över 3 år nu , och inte kunnat kört något än xp Känns ganska illa :p
Tackar
Okej Tror jag såg någon som hade den på facebook . Men kommer inte ihåg vad han hette :/ Den serju ny ut
Grattis förresten på 16 års dagen!
Okej ser framemot en update Tackar så mycket var riktigt kul att placera sig så bra! Vet inte men jag ska ringa transportstyrelsen nån dag och höra med dom. Vet du förresten vem som köpte Keller här på forumet Rieju spike 05:a han sa att killen som köpte den är 96:a och går på Transten skickar en länk till Kellers Projekt... http://www.moppenet.nu/showthread.ph...-till-salu-%28 Den som köpte den gjorde ett riktigt bra köp då den Riejun är bland dom fräschaste jag sätt!
Har startat den och den gick fint , men inte helt tätt fram i ``avgasbussningen´ , sen har jag ´Knarr i kicken . ;Men som skulle vara ganska lätt att fixa om jag bara hade orken nu . Naejje - Hade limmat bussningar i tanken som jag hade dragit runt :/ Men som sen lossnade när jag skulle sätta dit kåporna , Men som jag nu har limmat så dom sitter Men har bara inte orkat gå ut o grejja nu ... Men den ska vara klar tills snön är borta //Grattis till näst snyggaste Cross/Sm ! Vet du hur det kommer bli med kortet än ?
Hur går det med dracen händer det något?
japp
Jovisst ska tjata på han att han läger up den på blocket så snabbt som möjligt så nån köper och gör det till ett vinter projekt så kanske vi får se den klar vid våren
Okkej , hade varit roligt att se hur den vart , men den dyker nog upp någonstans ,,, någon gång ...